Członkowie Stowarzyszenia

L.P. IMIĘ I NAZWISKO NAZWA PODMIOTU REPREZENTOWANY SEKTOR REPREZENTOWANA GMINA
 1 Marek Stańczyk

Stowarzyszenie Przyjaciół Goszyc

 

społeczny Bierawa
 2 Krzysztof Ficoń

Gmina Bierawa

 

publiczny Bierawa
 3 Mariusz Matuszek

-

 

osoba fizyczna Bierawa
 4 Bernadeta Poplucz

-

 

Osoba fizyczna Bierawa
 5 Celina Grzesik

-

 

Osoba fizyczna Bierawa
 6 Mirosław Wierzba

Gminne Centrum Kultury i Rekreacji w Bierawie

 

Publiczny i mieszkaniec Bierawa
 7 Joachim Morcinek

Luk-Son Joachim Morcinek

 

gospodarczy Bierawa
 8 Beata Kopeć

-

 

mieszkaniec Bierawa
 9 Mariusz Cichoń

Spot-light sp. z o. o.

 

gospodarczy Cisek
 10 Tomasz Golasz

Ochotnicza Straż Pożarna w Miejscu Odrzańskim

 

społeczny Cisek
 11 Aleksandra Szlagowska Towarzystwo Promocji i Rozwoju Wsi Cisek – CISEK 2000 społeczny Cisek
 12 Alojzy Ketzler

-

 

Osoba fizyczna Cisek
 13 Anna Ryborz

-

 

Osoba fizyczna Cisek
 14 Rajmund Frischko

Gmina Cisek

 

publiczny Cisek
 15 Roman Adam

Ochotnicza Straż Pożarna w Roszowickim Lesie

 

społeczny Cisek
 16 Marek Stefanides LEGENDIS .pl Biuro Rachunkowe & BHP Marek Stefanides gospodarczy Cisek
 17 Hubert Kubanek

Ochotnicza Straż Pożarna w Maciowakrzu

 

społeczny Pawłowiczki
 18 Jerzy Treffon

Gmina Pawłowiczki

 

publiczny Pawłowiczki
 19 Waldemar Ruzik

Piekarnictwo „Ruzik” Waldemar Ruzik

 

gospodarczy Pawłowiczki
 20 Agnieszka Wieczorek-Griner

Stowarzyszenie Odnowy Wsi Zakrzów

 

społeczny Polska Cerekiew
 21 Piotr Kanzy

Gmina Polska Cerekiew

 

publiczny Polska Cerekiew
 22 Jan Groeger

SOLIDARIS sp. z o.o.

 

gospodarczy Polska Cerekiew
 23 Łukasz Albert Fundacja Euro-Country – Partnerstwo dla zrównoważonego rozwoju obszarów wiejskich społeczny Polska Cerekiew
 24 Beata Wawrzynek Studio Urody Fryzjer Kosmetyka Solarium Beata Wawrzynek gospodarczy Polska Cerekiew
 25 Ireneusz Smal - Osoba fizyczna Polska Cerekiew
 26 Maria Wieczorek-Juzwiszyn - Osoba fizyczna Polska Cerekiew
 27 Aneta Piela - Osoba fizyczna Polska Cerekiew
 28 Elżbieta Dziuda - Kampa

Stowarzyszenie na Rzecz Rozwoju Wsi Mechnica

 

społeczny Reńska Wieś
 29 Barbara Wołowska Stowarzyszenie Na Rzecz Wspierania Rozwoju Długomiłowic „Nasze Jutro” społeczny Reńska Wieś
 30 Tomasz Kandziora

Gmina Reńska Wieś

 

publiczny Reńska Wieś
 31 Jerzy Kowalski

Stowarzyszenie Rozwoju Reńskiej Wsi

 

społeczny Reńska Wieś
 32 Krzysztof Chałat

Firma Usługowa „AQUA-ACTIVE”

 

gospodarczy Reńska Wieś
 33 Marian Magdziarz

Okręg Polskiego Związku Wędkarskiego w siedzibą w Opolu

 

społeczny Opole
 34

Mariusz Machulak

 

- Osoba fizyczna Cisek
 35 Maria Kusz-Ketzler

-

 

Osoba fizyczna Cisek

 36

 

Mariola Mnich - Osoba fizyczna Bierawa
Załączniki:
Plik
Pobierz ten plik (deklaracjaczłonka2014_2020.pdf)deklaracjaczłonka2014_2020.pdf
Informacje o plikach cookie Ta strona używa plików Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania i możliwości zmiany ustawień Cookies w przeglądarce.
Ok