W ramach projektu "Naturalnie i zdrowo- oferta warsztatów rękodzielniczych dla mieszkańców terenu Euro-Country" Lokalna Grupa Działania Stowarzyszenie Euro-Country zorganizowała cykl warsztatów rękodzielniczych: krawieckie, mydlarskie, robienia świec, zielarskie i kiszenia. Ten kto brał udział, wie że były bardzo udane. Każdy warsztat był niesamowitą przygodą dla wszystkich uczestników i dla nas organizatorów. 

Zapraszamy na plenerowe warsztaty kiszenia kapusty, które organizujemy 10 września br. od godziny 13:00 przed w Pałacem w Polskiej Cerekwi podczas imprezy: Gotujemy z Utopcem, za Rączkiem i ze smakiem. Tym razem będziemy wspólnie kisić kapustę. Informacje pod numerem telefonu: 77 8873 027 lub e-mailowo: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Zapraszamy do zapisywania się na warsztaty zielarskie, które organizujemy 1 sierpnia br. w godzinach od 16:00-18:00 w Pałacu w Polskiej Cerekwi. Tym razem poznamy najbardziej popularne zioła i rośliny lecznicze, które można spotkać na spacerze. Dowiemy się jakie mają właściwości oraz jak bezpiecznie ich używać. Uwaga z powodu awarii telefonu stacjonarnego zapisy pod numerami telefonu: 511 975 213, 510 789 225 lub e-mailowo: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Serdecznie zapraszamy do zapisywania się na warsztaty robienia świeczek, które organizujemy 18 lipca od godziny 16:00 w Pałacu w Polskiej Cerekwi, telefon kontaktowy 77 88 73 027. Serdecznie zapraszamy z całymi rodzinami. Warsztaty poprowadzi pani Agnieszka z Gospodarstwo Edukacyjne "Kuźnia u Kowola".

Serdecznie zapraszamy do zapisywania się na warsztaty mydlarskie, które organizujemy 26 czerwca od godziny 16:00 w Pałacu w Polskiej Cerekwi, telefon kontaktowy 77 88 73 027. Serdecznie zapraszamy z całymi rodzinami. Warsztaty poprowadzi pani Agnieszka z Gospodarstwo Edukacyjne "Kuźnia u Kowola".

Stowarzyszenie Euro-Country serdecznie zaprasza do udziału w warsztatach krawieckich, w dniu 10 maja w godzinach od 16:00 do 18:00. Warsztaty odbedą się w Pałacu w Polskiej Cerekwi, ul. Karola Miarki 2, 47-260 Polska Cerekiew.