Gminny Ośrodek Sportu i Rekreacji  Sp. z o.o. w Zakrzowie oferuje kompleksową ofertę wynajmu pomieszczeń. Atutem obiektu jest jego położenie, gwarantujace spokój i atmosferę skupienia, niezbędną do pracy. Zaplecze konferencyjne jest wyposażone w nowoczesny sprzęt audiowizualny i multimedialny, pozwala na zorganizowanie konferencji na najwyższym poziomie. Ośrodek posiada w wyposażoną kuchnię oraz własną restaurację i kawiarnię.

 Ośrodek podzielono na dwie części:

  • część rekreacyjno sportową,  wyposażona w hotel (45 miejsc noclegowych), restaurację "Cafe Mystery", małą salę konferencyjną (kameralne spotkania biznesowe oraz uroczystosci rodzinne), dużą salę konferencyjną (pomieści 1000 osób), salę fitness, strefę pielęgnacyjno-relaksacyjną oraz basen rekreacyjny.
  • część jeździecką, wyposażoną w dwie hale jeździeckie (dużą i mniejszą) oraz 66 boksów dla koni.

Kontakt: Gminny Ośrodek Sportu i Rekreacji Sp. z o.o. ul.Parkowa 20, 47-260 Zakrzów, tel. 77 887 30 20, 77 887 30 21, 506 849 406 www.gosir.zakrzow.pl, e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.