Oferujemy Państwu 6 miejsc noclegowych, w pokojach 2 i 4 osobowych. Pokoje z dostępem do łazienki oraz aneksu kuchennego z pełnym wyposażeniemi. Dostęp do bezprzewodowego internetu.

Zapraszamy do korzystania z tanich noclegów na "RAKOWACH" w Cisku. Do dyspozycji mamy 8 miejsc noclegowych w wolnostojącym budynku mieszkalnym położonym w Cisku przy ul. Matejki. Działka znajduje się w spokojnym rejonie wsi i idealnie nadaje się na wypoczynek dla rodzin z dziećmi, dla pracowników firm i wszystkich innych osób, które chcą spędzić czas w ciszy i na łonie natury. Na działce można też zaparkować samochód.

Serdecznie zapraszamy do Gospodarstwa Agroturystycznego, położonego w miejscowości Lubieszów, przy ulicy Bierawskiej 70. Aby zachęcić państwa do skorzystania z naszych usług, należałoby pokrótce omówić atrakcyjną lokalizację miejscowości pod względem geograficznym, jak i kulturowym.

Serdecznie zapraszamy do nowo otwartego mieszkania w pięknej i malowniczej okolicy, gdzie można przenocować i spędzić miło czas.
 
 

„U DONATY” Właścicielką gospodarstwa jest Donata Proksza.