Zapraszamy na letnie Bazary z Utopcem na stanicę rowerową w Sukowicach.

Uwaga! Ogłaszamy wyniki konkursu plastycznego - PROMOCYJNIE I EDUKACYJNIE Z UTOPCEM

Stowarzyszenie Euro-Country oraz Gminna Biblioteka Publiczna w Polskiej Cerekwi serdecznie zapraszają na warsztaty zielarskie, które organizujemy w dniu 27 czerwca w godzinach od 15:00-17:00.

Stowarzyszenie Euro-Country oraz Gminna Biblioteka Publiczna w Polskiej Cerekwi serdecznie zapraszają na warsztaty mydlarskie, które organizujemy w dniu 26 czerwca w godzinach od 15:00-17:00.

Stowarzyszenie Euro-Country oraz Gminna Biblioteka Publiczna w Polskiej Cerekwi serdecznie zapraszają na wykonywania świeczek, które organizujemy w dniu 25 czerwca w godzinach od 15:00-17:00.

Stowarzyszenie Euro-Country oraz Gminna Biblioteka Publiczna w Polskiej Cerekwi serdecznie zapraszają na warsztaty krawieckie, które organizujemy w dniu 24 czerwca w godzinach od 15:00-17:00.

Zapraszamy na szkolenie z Social Mediów. które organizujemy w dniach od 17-21.06.2024 w Gminny Ośrodek Sportu i Rekreacji w Zakrzowie.

Szkolenie jest adresowane do: producentów lokalnych, organizacji pozarządowych, Kół Gospodyń Wiejskich, przedstawicieli Urzędów Gmin oraz innych zainteresowanych podmiotów z terenu LGD Stowarzyszenia ,,Euro-Country".

Stowarzyszenie Euro-Country oraz Gminna Biblioteka Publiczna w Polskiej Cerekwi  serdecznie zapraszają na warsztaty wykonywania makram.

Szczegóły na plakacie i pod numerem telefonu 77 8873 027.

Serdecznie zapraszamy na nasz najbliższy Bazar z Utopcem.

Od 15 czerwca wracamy do Sukowic na stanicę rowerową przy ścieżce pieszo-rowerowej Szlakiem kolejowym.

Informacja dla sprzedających- zapisy do 13 czerwca.

Uwaga!
Zgłoszenia do konkursu fotograficznego będą przyjmowane do 15 czerwca.

 

Zapraszamy do udziału w spływie kajakowym Śladami Utopca. 

Zgłoszenia i szczegóły pod numerem telefonu 77 8873 027.

W dniach 20 i 21 maja br. biuro Stowarzyszenia Euro-Country będzie nieczynne. Pracownicy będą w tych dniach uczestniczyć w wyjeździe studyjnym.

Podkategorie